Aspirator do nosa Gama

Prosty, skuteczny i bezpieczny odciągacz kataru, który może być stosowany w każdych warunkach, z końcówką dostosowaną do najmniejszych nosków.

Aspirator GAMA to niezbędny element niemowlęcej wyprawki pomocny w udrażnianiu górnych dróg oddechowych u dzieci. Bardzo prosty w obsłudze i utrzymaniu. Zaletą oferowanego aspiratora jest wysoka skuteczność i kontrola siły odsysania przez osobę dorosłą. Stosowany podczas kataru pomoże bezpiecznie usunąć zalegającą wydzielinę u dziecka, pozwalając na swobodne oddychanie. Nie wymaga dodatkowego zakupu wymiennych filtrów, co bezpośrednio przekłada się na jego niską cenę.

Sposób użycia:

- należy ostrożnie przyłożyć rurkę z zaokrągloną końcówką do otworu nosa, którą chcemy udrożnić;
- włożyć końcówkę z ustnikiem do swoich ust, zablokować wolne nozdrze dziecka i zassać wydzielinę.

Długość rurek zapobiega zarażeniu się od dziecka. Zazwyczaj wciągana wydzielina pozostaje w rurce ze względu na jej niewielką ilość w stosunku do długości rurki. Czyszczenie aspiratora nie stanowi żadnego problemu – wystarczy umyć go pod bieżącą wodą z mydłem.

Wygoda użycia sprawia, że można go zastosować w środku nocy (czego nie można powiedzieć o aspiratorach zasilanych odkurzaczem) nie wyjmując malucha z łóżeczka. Idealnie sprawdza się w przypadku małych nosków jak również u nieco starszych dzieci, np. w trakcie kataru alergicznego.

Aspirator Gama można bezpiecznie stosować za każdym razem, gdy jest taka potrzeba, po czym wystarczy go dobrze umyć co stanowi jego przewagę, nad innymi aspiratorami, które wymagają każdorazowego użycia filtrów wymiennych.